Top365.cz - Vaše kalendárium

Dnes je 15. 11. 2018, je právě 12:08 hodin. Nápověda

Top365.cz - Informace o Top365.cz

Proč server Top365.cz vznikl?
Server Top365.cz vznikl proto, že se na celém českém internetu do dnešního dne neobjevil žádný komplexní projekt, který by se zabýval souhrnem proběhlých politických, sportovních, kulturních a dalších událostí. Existují tu sice stránky, na kterých lze nalézt kusé informace o tom, co se kdy stalo, nikde však není možné zjistit, co se kdy stalo v konkrétní datum.

Veřejná databáze událostí
Top365.cz je kalendáriem, které pomáhá zjistit, co se stalo - například v den Vašeho narození, přesně před rokem, nebo v jakýkoliv jiný den, který si vyberete. Do databáze jsou zaneseny všechny významné události od roku 1901, období od roku 2001 do současnosti je zpracováno velmi podrobně, a proto zde z těchto let naleznete více než 100 nových záznamů každý rok. Pro Top365.cz je typické, že všechny informace jsou podávány velmi stručně a jasně - většinou na dvou až třech řádcích. Díky fulltextovému vyhledávání je možné vyhledat jakoukoliv informaci během krátké chvíle. U některých je navíc uvedena ikona s odkazem, který vás zavede na stránku vztahující se k obšírněji pojatému tématu.

Top365.cz se stále vyvíjí
Dění na serveru Top365.cz se nikdy nepřestane vyvíjet. Další a další informační texty budou do veřejné databáze nesustále přidávány - a to nejen ty právě uplynulé, ale i další z let minulých. K tomu zveme ke spolupráci i Vás - pokud víte o důležité uběhlé události, neotálejte a popište nám ji, prosíme, abychom ji mohli zanést do veřejné databáze serveru. Zároveň bude neustále vylepšováno a vylaďováno prostředí celého serveru a nasazovány nové služby.

Vlastní databáze pouze pro Vás
Kromě veřejné databáze, ke které mají přístup všichni návštěvníci serveru Top365.cz, je každému k dispozici jeho soukromá část. Tam může každý vkládat vlatní informace o událostech i lidech. Ochrana osobním jménem a heslem zaručuje, že se k těmto datům nedostane nikdo jiný, než Vy sami.

Kredity
Abychom Vás ještě více motivovali k pravidelné návštěvě serveru, nabízíme Vám za prohlédnutí jakékoliv stránky serveru bonus v podobě tzv. "kreditu". Za ty si od nás můžete následně nechat vytvořit kalendárium - a to jak s veřejnými, tak i soukromými informacemi.

Hledáme strategického partnera
Abychom mohli své služby neustále zlepšovat a rozšiřovat, hledáme strategického partnera, který by projekt, který vznikl čistě ze soukromé iniciativy a finančních prostředků, zaštítil a finančně zajistil jeho další úspěšné pokračování. Předpokládáme, že v budoucnu by se mohl stát projekt Top365.cz výdělečným, a to bez jakýchkoliv počátečních či průbežných vysokých výdajů. Pro bližší informace nás, prosíme, kontaktujte.

Copyright
Všechny texty ve kterékoliv části serveru Top365.cz jsou k použití pro soukromé účely zcela zdarma. Pro využití v komerčním sektoru (rádia, televize, tištěná periodika a další tiskoviny atd.) lze informace uveřejněné na tomto serveru použít pouze s uvedením, že tyto informace byly vyhledány na serveru Top365.cz. Porušení těchto práv nebo jejich části může být stíháno podle občanského a trestního práva.

Provozovatel
Autorem serveru a jeho provozovatelem je:
Josef Kulhavý (jjnk.zde.cz)
e-mail: top365@top365.cz
mobil: 604 707 349
ICQ: 256567266

Zpět na předchozí stránku
Zpět

   
Přihlášení uživatele:
Jméno:   
Heslo:   

Nová registrace

Informace pro Vás:
  Informace o Top365.cz
  Kontakty
  Zdroje informací
  Téma
  Statistiky
  Kredity
  Mapa serveru
  Kalendář jmen
  Státy světa
  PSČ
  Teplotní rekordy
  Pohádky pro děti
  OA pro tělesně postižené
  Školka a jesle Trutnov
 

(c) 2003 - 2018 -jjnk- Josef Kulhavý
top365@top365.cz
Stránka byla zpracována za 0.00 sekundy.